Výběrová káva v česku
Výběrová káva v česku

Výběrová káva se stala v posledních letech velkým trendem v České republice. Vyzkoušet si tuto kávu už není jen výsadou milovníků kávy, ale stala se dostupnou a oblíbenou pro všechny, kteří chtějí ochutnat něco nového a kvalitního. Díky tomu se v Česku v poslední době objevilo mnoho pražíren, které se specializují právě na výběrovou kávu.

Jednou z nejznámějších pražíren v Česku je třeba Fiftybeans nebo Doubleshot. Další skvělou pražírnou je Coffee Source, která se nachází v centru Prahy. Kromě toho, že zde můžete ochutnat skvělou kávu, nabízejí i výuku a kurzy pro ty, kteří by si chtěli vyzkoušet pražení kávy sami.

Další oblíbenou pražírnou je Kafe Karlín, která se nachází v jednom z nejmodernějších pražských čtvrtí. Kromě toho, že zde nabízejí výběrovou kávu, jsou také proslulí svými výbornými sladkými dobrotami. A pokud hledáte něco mimo Prahu, neváhejte navštívit pražírnu Fiftybeans v Brně, která se pyšní vynikajícími kávami a skvělou atmosférou.

Výběrová káva se stala nejen trendem, ale i způsobem života pro mnoho lidí v Česku. Pokud jste milovník kávy a chcete ochutnat něco nového a kvalitního, určitě byste měli vyzkoušet některou z pražíren, které jsme vám představili. Vaše chuťové buňky vám za to jistě poděkují.