banner
banner
banner

Od malého obchodu k módnímu impériu: Calvin Klein začínal s jedním obchodem v New Yorku a díky svému inovativnímu designu a kvalitním výrobkům se rychle stal jedním z předních módních návrhářů. V roce 1968 představil svou první kolekci dámských oděvů a brzy nato expandoval do světa spodního prádla, což se ukázalo jako revoluční rozhodnutí.

Calvin Klein a ikonické reklamy: Kontroverze a umělecká vize spojeny v jednom

Odvážné reklamy, které změnily módní průmysl: V osmdesátých letech Calvin Klein vyrazil do světa reklamy s nezapomenutelnými kampaněmi, které zůstaly v paměti milionů. Brooke Shields a její slavná věta "Už jsem nahoře bez ničeho" nebo mladý Mark Wahlberg (Marky Mark) v kalhotkách, to byly momenty, které otřásly módním světem a posunuly hranice reklamní tvorby.

Spodní prádlo pro muže s novým rozměrem: Marky Mark a Calvin Klein kalhotky

Revoluční reklama, která změnila vnímání pánského spodního prádla: Reklamní kampaň s Markem Wahlbergem, známým tehdy pod pseudonymem Marky Mark, přinesla značce Calvin Klein novou dimenzi. Pánské kalhotky najednou nebyly jen obyčejným spodním prádlem, ale módním ikonou pro muže, kteří chtějí vyjadřovat svou sebedůvěru a styl i skrze spodní prádlo.

Calvin Klein - Symbolem jednoduchosti a elegance

Design, který rezonuje s lidmi po celém světě: Calvin Klein se stal synonymem pro jednoduchost, minimalismus a eleganci. Jeho módní kousky se nosí sebejistě a jejich čistý design přesahuje módní trendy. Calvin Klein tak stojí za módním výrazem, který se nemění každou sezónu, ale zůstává aktuální až dodnes.

Kalhotky Calvin Klein  - Proč jsou tak oblíbené?

Pohodlí, kvalita a jedinečný styl: Kromě svého designu a slavných reklam jsou kalhotky Calvin Klein tak oblíbené také díky svému nekompromisnímu důrazu na kvalitu. Vyrobené z kvalitních materiálů, nabízejí nejenom dokonalý střih a pohodlí, ale také dlouhou životnost. To vše dělá z kalhotek Calvin Klein neodmyslitelnou součást každodenního života milionů lidí po celém světě.

 

banner